Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Які товари вважаються помилково ввезеними на територію України?

29 травня 2013 р.

Міндоходів нагадало, що товари вважаються помилково ввезеними в Україну, якщо митниця Міндоходів після вивчення товаросупровідних документів переконається в тому, що ввезення цих товарів не є умисним. Таке ввезення товарів не вважаться порушенням митних правил. Водночас, якщо умови та підстави ввезення товарів були змінені, після того як вони перетнули митний кордон України, такі товари не вважаються помилково ввезеними. 
Помилково ввезені товари вивозяться за межі території України на підставі товаросупровідних документів, якщо вони не пропущені на митну територію України. Якщо ж товари помилково були пропущені до України і вони зберігають статус іноземних товарів, такі товари вивозяться за межі України у митному режимі реекспорту на підставі товаросупровідних документів, згідно з якими були ввезені.

За матеріалами офіційного веб-порталу Міндоходів.

Відповідно до МКУ реекспорт - це митний режим, відповідно до якого товари, що були раніше ввезені на митну територію України або на територію вільної митної зони, вивозяться за межі митної території України без сплати вивізного мита та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!