Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як заповнюється рядок ”Виплачено заробітної плати усього _ грн., у т. ч. у натуральній формі _ грн.” Звіту з ЄСВ?

17 червня 2015 р.

Для розрахунку та виплати зарплати використовуються, зокрема типові форми № П-6 «Розрахунково-платіжна відомість працівника» та № П-7 «Розрахунково-платіжна відомість (зведена)», у лівій частині яких відображаються суми нарахованої зарплати за видами оплат, усі доплати, премії, допомоги тощо, а в правій – утримання за їх видами (виданий аванс, ЄСВ, ПДФО, профспілкові внески, аліменти, аванси в банк і т.д.) і суми до виплати за кожним табельним номером і в цілому за структурним підрозділом чи установою.
Роботодавці формують та подають звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду. Звітним періодом є календарний місяць.
Враховуючи викладене вище, у рядку «Виплачено заробітної плати усього __ грн., у т. ч. у натуральній формі __ грн.,» додатка до таблиці 1 звіту щодо сум нарахованого ЄСВ зазначається сума зарплати, виплаченої у звітному місяці, тобто за вирахуванням військового збору, ЄСВ, страхових внесків та сум ПДФО, обчисленого із застосуванням податкової соціальної пільги за її наявності.

Листівка ДФС від 16.06.15 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!