Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як заповнити рядок 4 заяви про застосування строщеної системи?

15 березня 2016 р.

ДФС у підкатегорії 107.01 «ЗІР» роз’яснила, які відомості зазначаються в рядку 4 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та чи заповнюються поля «Номер реєстрації в органі державної податкової служби»«Дата взяття на облік в органі державної податкової служби» у зазначеній заяві.
Так, взяття на облік фізичної особи — підприємця підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР), яка надсилається (видається) фізичній особі — підприємцю в порядку, установленому Законом.
Отже, на підставі виписки з ЄДР у рядку 4 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування зазначаються дані документа, що підтверджують державну реєстрацію такого платника податків (назва, номер та дата).
При цьому поля «Номер реєстрації в органі державної податкової служби» та «Дата взяття на облік в органі державної податкової служби» заяви не підлягають обов’язковому заповненню.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kak-zapolnyat-stroku-4-zayavleniya-o-primenenii-uproshhennoj-sistemy-nalogooblozheniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!