Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як зараховується гривневий еквівалент валютного переводу із-за кордону

15 липня 2013 р.

Правління Нацбанку встановило, що під час здійснення обов`язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень із-за меж України в іноземній валюті на користь фізосіб (резидентів і нерезидентів) уповноважений банк здійснює зарахування гривневого еквівалента від продажу таких надходжень на поточний рахунок фізособи в гривнях, відкритий в уповноваженому банку, який здійснив продаж іноземної валюти. 
Якщо фізособа - отримувач переказу має в уповноваженому банку рахунок в іноземній валюті і була ідентифікована банком, то уповноважений банк відкриває такій фізособі поточний рахунок у національній валюті. Укладання договору банківського рахунку в гривнях здійснюється під час першого звернення такої особи до банку. 
Якщо фізособа - отримувач переказу не має в цьому банку рахунків і не була ідентифікована банком, то уповноважений банк зараховує гривневий еквівалент від продажу надходжень в іноземній валюті такій фізособі на окремий аналітичний рахунок балансового рахунку 2909 "Інша кредиторська заборгованість за операціями з клієнтами банку" до часу звернення фізособи до банку для відкриття поточного рахунку в гривнях.

Постанова правління НБУ від 06.06.13 р. № 208 набуде чинності через 10 днів після дня її офіційного опублікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!