Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як скласти податкову накладну за щоденними підсумками операцій

23 червня 2017 р.

Податкова накладна (далі – ПН) за щоденними підсумками операцій складається у разі:
• здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу/реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);
• виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв’язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер постачальника (продавця), за винятком тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;
• надання платнику податку касових чеків, які містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).
Така ПН покупцям не видається, у відповідному полі графи «не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини» робиться помітка «Х» та зазначається тип причини 11. У графі «Отримувач» (покупець) зазначається «Неплатник», а у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця) проставляється умовний ІПН «100000000000».
У графі 2 ПН за щоденними підсумками операцій зазначається вся номенклатура поставлених протягом місяця товарів/послуг. Інформація про коди товарів згідно з УКТЗЕД та про коди послуг у таких податкових накладних (графи 3.1, 3,2 та 3,3) є обов’язковою для заповнення.
Кількість найменувань поставлених товарів у одній ПН не може перевищувати 9 999 позицій.

Лист ДФС від 16.06.17 р. № 15731/7/99-99-15-03-02-17.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!