Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як перевірити, чи виїзний ви

25 липня 2016 р.

Боржників не випускають за кордон. Іноді справа може бути в нісенітниці: наприклад, якщо ви не заплатили штраф в 100 гривень. Причому з'ясовується це, як правило, в самий останній момент: коли вже відкрита віза, заброньований готель і все сплановано.
До найпоширеніших причин для обмеження виїзду за межі України для її громадян можна віднести:
    Наявність заборгованості: по кредиту, аліментів, борги по ЖКГ або неоплачений штраф за порушення ПДР;
    Перебування Вас в розшуку (наприклад, за невиконання військового обов'язку).
При цьому, якщо про можливі проблеми з другим пунктом (військовим обов'язком) Ви швидше за все здогадуєтеся, то ось з різного роду заборгованостями можна отримати неприємний сюрприз.
Для того, щоб дізнатися, чи немає Вас в списках «невиїзних», в першу чергу слід звернутися з письмовою заявою довільної форми в Державну прикордонну службу України (до заяви необхідно додати копії заповнених сторінок паспорта).
Саме цей державний орган наділений повноваженнями вести список осіб, яким тимчасово обмежено виїзд за межі України. http://dpsu.gov.ua/.
Раджу продублювати заяву також на електронну пошту прикордонної служби: так ви оперативніше дізнаєтеся інформацію.
Зверніть увагу, що на листи з поштових скриньок, зареєстрованих не в українській доменній групі, Вам скоріше за все не дадуть.
Згідно із законом, вам повинні відповісти в перебігу місяця з моменту отримання Вашої заяви, але позитивна практика показує, що відповіді на електронні листи приходять протягом 5 днів, а на письмовий запит - протягом 14 днів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-proverit-vyezdnoj-li-vy

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!