Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як надавати послугу соціальної інтеграції випускників інтернатів

16 листопада 2016 р.

15 листопада набрав чинності наказ Мінсоцполітики від 26.09.16 р. № 1067 "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів (установ)".

Цей Держстандарт визначає зміст, обсяг, умови і порядок надання зазначеної соцпослуги, показники її якості для суб'єктів усіх форм власності і господарювання, які надають цю послугу.

Дана соцуслуга спрямована на розвиток соціальної компетентності, сприяння реалізації особистісного потенціалу в період переходу до самостійного життя, мінімізацію ризиків потрапляння у складні життєві обставини.

Послуга надається вихованцям інтернатних закладів (установ) різних типів і форм власності з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які в поточному навчальному році отримують базову або повну загальну середню освіту, та особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховувалися в інтернатних закладах (установах).

Підставою для надання соцпослуги є письмове/усне звернення (заяву) до постачальника послуги. Звернутися може служба у справах дітей, керівник інтернатного закладу, особисто або особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З одержувачем послуги (його законним представником) укладається договір.

Після укладення договору проводиться оцінка потреб одержувача та визначається рівень її готовності до самостійного життя, розробляється індивідуальний план надання соціальної послуги інтеграції і починається надання послуги.

Послуга соціальної інтеграції вихованців інтернатних закладів передбачає відвідування отримувача; психологічну підтримку; розвиток, формування та підтримку соціальних навичок; консультування з питань професійного самовизначення, здобуття освіти, працевлаштування; підбір і закріплення наставника за одержувачем послуги і т. д.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-predostavlyat-uslugu-socialnoj-integracii-vypusknikam-internatov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!