Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як правильно платити за комуналку без квитанції

8 серпня 2016 р.

Уникнути величезних черг в касах можна сплативши послуги ЖКГ через інтернет, такий вид оплати стає все більш популярним в столиці. Сьогодні ми вам розповімо, як правильно платити за комуналку без квитанції.
Щоб оплатити компослуги через сайт ГІОЦ, потрібно зареєструватися на сайті і внести всі необхідні дані, а також вписати показники лічильників. При оплаті через сайт квитанції все одно будуть приходити в поштові скриньки. Але якщо господар квартири не хоче отримувати паперову платіжку, він може від неї відмовитися. Для цього потрібно в «особистому кабінеті» поставити відповідну позначку. Втім, підняти історію платежів дуже легко для користувача, причому в будь-який час - вся інформація зберігається на сайті.
Якщо ж киянин знову захоче отримувати паперові платіжки, він може швидко змінити налаштування в «особистому кабінеті». Зараз через сайт ГІОЦ компослуги оплачують більше 10% городян, і ця кількість збільшується, адже оплата через «Картку киянина» або карту «Ощадбанку» відбувається без комісії.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-pravilno-platit-za-kommunalku-bez-kvitancii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!