Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як отримати відшкодування ПДВ за 2011–2013 роки

21 липня 2017 р.

Надміру сплачені грошові зобов'язання — це суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.
Заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов'язань або про їх відшкодування у випадках, передбачених ПК, можуть бути подані не пізніше 1 095-го дня, що настає за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.
Однак ці терміни не стосуються порядку відшкодування ПДВ, який установлено ст. 200 ПК, та показників податкової звітності з ПДВ.
Платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію з ПДВ та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається в податковій декларації з ПДВ.
Таким чином, у разі заявлення суми ПДВ до бюджетного відшкодування платник має право враховувати залишок від'ємного значення податку до повного його погашення, незалежно від закінчення строків позовної давності, у разі, коли суми ПДВ, з яких сформовано такий залишок, сплачені постачальникам товарів/послуг.

Лист ДФС від 13.07.17 р. № 1162/6/99-99-15-03-02-15/IПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!