Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як отримати довідку про відсутність заборгованості зі сплати ЄCВ?

17 лютого 2014 р.

На вимогу платників, а саме: роботодавців, фізичних осіб – підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, органи доходів і зборів проводять звірення сум нарахування та сплати ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Для цього платник звертається з заявою в довільній формі щодо отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ до органу доходів і зборів за основним місцем обліку. У заяві обов’язково зазначається найменування установи, до якої подається відповідна довідка.
Контролюючий орган на підставі даних картки особового рахунку платника визначає наявність/відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ на дату формування довідки.
Довідка за довільною формою (крім довідки про відсутність заборгованості із сплати ЄСВ у зв’язку з прийняттям рішення про ліквідацію, реорганізацію юрособи, припинення підприємницької діяльності фізособою) надається платнику ЄСВ безоплатно протягом 15 календарних днів (ст. 20 Закону від 02.10.96 р. № 393/96-ВР).
Дана норма передбачена частиною 7 ст. 14  Закону від 08.07.10 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями.

За матеріалами офіційного порталу Міндоходів.


Новини за темою:

За яким кодом бюджетної класифікації сплачувати штрафні санкції з ЄСВ

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!