Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як отримати дозвіл на обіг ЦП за кордоном?

27 серпня 2013 р.

Затверджено Порядок надання дозволу на розміщення та/або обіг цінних паперів українських емітентів за межами України.
Розміщення та/або обіг ЦП українських емітентів за межами України здійснюються виключно на підставі дозволу НКЦПФР, який видається лише щодо кількості ЦП, які знаходяться на рахунку в ЦП їх власника, при одночасному дотриманні таких умов:
- проведення реєстрації випуску ЦП;
- допущення того самого виду ЦП відповідного емітента до біржових торгів на одній з українських фондових бірж.
Стосовно акцій такий дозвіл видається також за умови, що їх кількість, щодо яких планується здійснення розміщення та обігу за межами України, не перевищує 75 % від загальної кількості акцій відповідного випуску. При цьому, у разі наявності ЦП декількох випусків дозвіл видається щодо кожного випуску окремо. Крім того, надання НКЦПФР такого дозволу не може розглядатися як гарантія вартості цих ЦП.
Рішення про надання або про відмову в наданні дозволу приймається протягом 30 днів з дати отримання НКЦПФР відповідних документів. Повідомлення про прийняття такого рішення оприлюднюється на офіційному веб-сайті НКЦПФР не пізніше наступного робочого дня після його прийняття і публікується в офіційному друкованому виданні НКЦПФР протягом 3 робочих днів після його прийняття. Копія такого рішення надсилається депозитарію протягом 5 робочих днів з дати його прийняття. Дозвіл діє безстроково.
Отримання такого дозволу не потребується для ЦП, що були зараховані на відповідні рахунки у ЦП іноземних депозитарних установ у Національному депозитарії України до набрання чинності цим порядком та продовжують обліковуватися на таких рахунках.
Втратили чинність рішення ДКЦПФР, які визначали порядок надання дозволу на обіг акцій або облігацій підприємств українських емітентів за межами України.
Рішення НКЦПФР від 20.06.13 р. № 1105 набуло чинності з 27.08.13 р. («Офіційний вісник України» від 27.08.13 р. № 63).

Новини за темою:
Операції з ЦП, які знаходяться в обігу за межами України
[d837]

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!