Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як визначати річний дохід від будь-якої діяльності, встановлений за правилами бухобліку?

23 березня 2016 р.

Головне управління ДФС у м. Києві в листі від 16.03.2016 р. № 6300/10/26-15-12-05-11 розглянуло питання щодо відображення доходів від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначеного за правилами бухобліку.
Нагадаємо: відповідно до пп. 134.1.1 ПКУ об’єктом обкладення податком на прибуток є прибуток, який визначається шляхом коригування фінрезультату до оподаткування, визначеного відповідно до П(С)БО або МСФЗ, на різниці, передбачені р. ІІІ ПК.
Разом із тим платники податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухобліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20 млн грн, можуть не застосовувати різниці, передбачені р. ІІІ ПК (окрім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років).
Тож контролери повідомляють: для визначення річного доходу від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), установленого за правилами бухобліку, розраховується сумарне значення таких показників Звіту про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) Форма № 2:

  • чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) (ряд. 2000);
  • інші операційні доходи (ряд. 2120);
  • дохід від участі в капіталі (ряд. 2200);
  • інші фінансові доходи (ряд. 2220);
  • інші доходи (ряд. 2240).

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kak-opredelyat-godovoj-doxod-ot-lyuboj-deyatelnosti-ustanovlennyj-po-pravilam-buxucheta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!