Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як оплатити лікарняні працівнику при неповному робочому часі?

29 серпня 2016 р.

Виконавча дирекція ФСС з ТВП у листі від 18.08.2016 р. № 2.4-46-1431 повідомила, що оплаті підлягають усі календарні дні, визначені листком непрацездатності, незважаючи на те, що на період тимчасової непрацездатності працівника припадають дні, які є для нього неробочими у зв’язку із встановленням неповного робочого часу.
Фонд нагадав, що сума страхових виплат застрахованій особі та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця обчислюється шляхом множення суми денної виплати, розмір якої встановлюється у відсотках середньоденної заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) залежно від страхового стажу, якщо його наявність передбачена законодавством, на кількість календарних днів, що підлягають оплаті (п. 2 Порядку Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням  № 1266).
Право на матеріальне забезпечення від ФСС з ТВП виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-oplatit-bolnichnye-rabotniku-pri-nepolnom-rabochem-vremeni

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!