Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як зміниться система надання ЖКГ-пільг

18 липня 2016 р.

Український уряд удосконалює програму житлових субсидій напередодні опалювального сезону 2016-17 рр., коли очікується найбільша чисельність одержувачів пільг.
Перш за все, введений механізм економного споживання населенням енергоресурсів. Заощадивши на газі або електриці, які використовуються для опалення, українці зможуть зберегти частину субсидії недоторканою і витратити її в наступному місяці в рахунок основного платежу.
Норма природного газу для опалення зменшена на 21% - з 7 до 5,5 м3/м2 опалювальної площі в місяць в отопсезон. З метою стимулювання громадян до економного споживання послуг частина невикористаної суми субсидії в еквіваленті вартості 100 м3 природного газу або в еквіваленті 150 кВт/год електроенергії в разі використання даних джерел енергії для індивідуального опалення, громадяни зможуть зараховувати як оплату послуг, в тому числі обов'язкової частини платежу домогосподарству на наступні розрахункові періоди.
Крім того, передбачені спрощені процедури призначення субсидій. Перерахунки призначеної житлової субсидії здійснюються автоматично без повторного звернення її одержувачів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-izmenitsya-sistema-predostavleniya-ZHKX-lgot

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!