Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін затвердив перелік пріоритетних науково-технічних розробок, які фінансуватиме держава

28 липня 2016 р.

За результатами конкурсного відбору визначено 46 науково-технічних розробок, які будуть фінансуватися у 2016 році в рамках державного замовлення.  Відповідна постанова була прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України 27 липня 2016 року.
Усі запропоновані проекти пройшли конкурсний відбір та будуть фінансуватися з 2016 року. Тривалість їх виконання в середньому 2 роки – 2016 та 2017 рр. відповідно.
Загалом фінансування складає 30,9 млн грн. Гроші розподілили між проектами, обраними за наступними пріоритетними напрямками: інформаційні та комунікаційні технології – 8 проектів, енергетика та енергоефективність – 10, раціональне природокористування – 5, науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань - 10, нові речовини і матеріали - 13.
Ці науково-технічні розробки спрямовані на одержання конкретних прикладних результатів, що забезпечать зміцнення національної безпеки на основі використання наукових та науково-технічних досягнень.
Нагадаємо, 27 липня Кабінет Міністрів України врегулював необхідні питання, пов’язані з початком роботи НАЗЯВО – вніс зміни до статуту, затвердив персональний склад, визначив граничну чисельність та штатний розпис. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти розпочне роботу восени 2016 року.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kabmin-utverdil-perechen-prioritetnyx-nauchno-texnicheskix-razrabotok-kotorye-budet-finansirovat-gosudarstvo

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!