Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін встановив нові пропорції розподілу єдиного соціального внеску

23 лютого 2016 р.

Кабінет міністрів України 18 лютого встановив нові пропорції розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) у зв'язку зі зменшенням внеску з 1 січня поточного року до 22% з 41%.

Відповідна постанова розміщена на офіційному сайті уряду.

"Документом передбачено затвердження нових пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за видами страхування, враховуючи, що розмір внеску з 1 січня 2016 року зменшено майже вдвічі і встановлений на рівні 22%. Зазначене рішення дозволить збалансувати бюджети всіх фондів соціального страхування та забезпечити вчасно та в повному обсязі виплати всім застрахованим громадянам України без зниження їх розміру", - вказується в повідомленні.

Загальна сума єдиного соціального внеску розподіляється за основними напрямами загальнообов'язкового державного соціального страхування у таких пропорціях: на випадок безробіття - 7,2% (раніше - 3,2%), у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності - 7,7% (раніше - 4,6%), від нещасного випадку на виробництві - 6,5% (раніше - 3,9%), на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (у солідарну систему) - 78,6% (раніше - 88,3%).

Як повідомлялося раніше, міністр соціальної політики Павло Розенко в кінці листопада 2015 року заявляв, що дефіцит всіх чотирьох фондів соціального страхування у 2016 році у разі зниження ставки єдиного соціального внеску складе 133 млрд грн.

За результатами голосування у Верховній Раді за державний бюджет на 2016 рік і супутні законопроекти ставка єдиного соціального внеску з 1 січня 2016 року була знижена і приведена до єдиної ставки в 22%, а також було скасовано утримання ЄСВ із заробітної плати (доходу) фізичних осіб.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kabmin-ustanovil-novye-proporcii-raspredeleniya-edinogo-socialnogo-vznosa.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!