Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін продовжив термін погашення казначейських зобов`язань в іноземній валюті до липня

22 лютого 2016 р.

Відповідна постанова опублікована на сайті Кабміну
Кабінет міністрів України продовжив завершення строків погашення казначейських зобов'язань в іноземній валюті серій А і Б до 1 липня 2016 року. Про це свідчить постанова Кабміну №73 від 11 лютого 2016 року, опубліковане на урядовому порталі.
"Для забезпечення можливості власникам державних цінних паперів, які в силу ряду об'єктивних і суб'єктивних обставин не встигли пред'явити у встановлені строки погашення казначейські зобов'язання, повернути інвестовані кошти разом з нарахованими купонним доходом, уряд прийняв рішення продовжити термін погашення і виплату доходу по казначейських зобов'язаннях до 1 липня 2016 року", - сказано в повідомленні прес-служби Кабміну.
Відзначається, що після зазначеної дати казначейські зобов'язання, які не були пред'явлені до погашення, будуть вважатися погашеними. Прийняття постанови дозволить державі виконати свої зобов'язання перед громадянами, які інвестували кошти в державні цінні папери, але не встигли у встановлений термін пред'явити їх до погашення і отримати купонний дохід по ним.
Раніше передбачалося, що погашення казначейських зобов'язань та виплата доходу за ними припиняються через один рік після дати погашення, зазначеної у цінному папері (8 жовтня та 28 листопада відповідно за двома серіями).
Нагадаємо, схема банківського обслуговування державних коштів в Україні, включаючи наявність єдиного казначейського рахунку (ЄКР), в цілому відповідає передовій міжнародній практиці, але потребує вдосконалення в деяких аспектах з метою максимального збільшення ефективності операцій з управління грошовими коштами, сказано у звіті Міжнародного валютного фонду.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Kabmin-prodlil-srok-pogasheniya-kaznachejskix-obyazatelstv-v-inostrannoj-valyute-do-iyulya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!