Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін пропонує спростити оформлення документів для українців в Криму

28 серпня 2015 р.

Уряд розробив зміни до законодавства щодо спрощення оформлення документів громадянам України, які проживають на території Криму.

Про це сьогодні йшла мова під час брифінгу Міністра юстиції стосовно четвертого позову проти Росії до ЄСПЛ, повідомили “ЗіБ” в КМУ.

За словами заступника Міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергія Петухова, йдеться про оформлення свідоцтв про народження та смерть. Так, пропонується розглядати у судовому порядку питання щодо встановлення факту народження чи смерті упродовж 24 годин. Для цього громадянин з Криму повинен буде один раз прибути у найближчий населений пункт на території України, звернутися до суду про встановлення відповідного факту та на підставі судового рішення оформити відповідні свідоцтва.

«Ми сподіваємося, що Парламент першочергово підтримає зміни у вересні, як тільки розпочне свою роботу», - висловила впевненість перший заступник Міністра Наталія Севостьянов

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-proponuye-sprostiti-oformlennya-dokumentiv-dlya-ukrainciv-v-Krimu-9049

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!