Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін планує створити нормативну базу для введення гарантованого пакета медпослуг

23 травня 2016 р.

Кабінет міністрів України має намір в 2016 році впровадити черговий етап введення нової моделі фінансування охорони здоров'я на принципах соціального страхування в 2019 році, зокрема, розробити нормативну базу для введення гарантованого державою універсального пакета медичних послуг, механізму "гроші йдуть за пацієнтом" і автономізації закладів охорони здоров'я.
Як повідомляється в проекті плану пріоритетних кроків уряду на 2016 рік, оприлюдненому на веб-сайті Кабінету міністрів, з метою реалізації цього етапу планується внесення до Верховної Ради законопроект, що передбачає інституційні та правові основи для впровадження нової моделі фінансування охорони здоров'я.
Як наголошується в документі, в даний час вже розроблено проект концепції реформи фінансування охорони здоров'я, в першому читанні прийнятий законопроект, який передбачає надання медустановам управлінської та фінансової автономії, а також розпочато роботу над розробкою механізмів оплати медичними установами фактично наданих послуг.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://interfax.com.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kabmin-planiruet-sozdat-normativnuyu-bazu-dlya-vvedeniya-garantirovannogo-paketa-meduslug.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!