Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кабмін відмовився юстирувати рішення НКРЕКУ про підвищення плати за підключення до електромереж для фізосіб

19 лютого 2016 р.

Кабінет міністрів України відмовився юстирувати рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), про підвищення ставок плати за підключення до електричних мереж для фізичних осіб до затвердження загальної концепції реформування з цього питання.
Відповідне протокольне рішення уряд прийняв на засіданні в четвер.
На наступне пленарне засідання Кабміну запрошуємо НКРЕКУ, АМКУ. Мінрегіон - старший по доповіді. Рішення про підвищення тарифу не юстируєтся до того моменту, коли буде затверджена загальна концепція.
Міністр юстиції Павло Петренко різко розкритикував постанову НКРЕКУ, заявивши, що в документі йдеться про підвищення ставок плати за підключення до електромереж для фізосіб більш ніж на 70 %.
"Я проти того, щоб ми дотували приватні обленерго шляхом збільшення тарифу для фізичних осіб і при цьому не спрощували бюрократичний порядок підключення. Це нонсенс!", - Сказав він.
У свою чергу глава Мінрегіону Геннадій Зубко зазначив, що видаються обленерго технічні умови на підключення до електромереж часто містять необгрунтовані витрати.
"Там інтереси власників обленерго. Беремо список власників обленерго і відразу розуміємо, що вони роблять. Чиста монополія, знімають гроші з усієї країни по монопольному змовою. Змова покривається органами державної влади у вигляді незалежного органу НКРЕКУ", - резюмував прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Kabmin-vidmovivsya-yustiruvati-rishennya-NKREKU-pro-pidvishhennya-plati-za-pidklyuchennya-do-elektromerezh-dlya-fizosib-13726.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!