Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Змінено норми Закону про тимчасові заходи на період АТО

8 червня 2016 р.

Закон (законопроект № 4048) "Про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування) 7 червня опубліковано в "Голосі України". Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.
Проведення реєстраційних дій, пов'язаних зі зміною складу засновників (учасників) та керівника юридичної особи, що знаходиться в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, на період проведення антитерористичної операції забороняється .
Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, затверджується Кабміном, який забезпечує своєчасну актуалізацію цього переліку.
Під час проведення АТО в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження, можливе проведення реєстраційних дій для юридичних осіб публічного права, пов'язаних зі зміною складу засновників (учасників) та керівника, і для юридичних осіб приватного права , пов'язаних зі зміною складу засновників (учасників) та керівника, за умови що документи подаються в паперовій формі особисто засновниками (учасниками) і керівником такої юридичної особи приватного права.
Законом передбачено звільнити суб'єктів господарювання від плати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності в населених пунктах на лінії зіткнення і населених пунктах, на території яких органи держвлади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
Крім того, скасовується для суб'єктів господарювання орендна плата за користування державним та комунальним майном, що перебуває в населених пунктах, зазначених вище.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Izmeneny-normy-Zakona-o-vremennyx-merax-na-period-ATO.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!