Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зміни до Порядку ведення ЄРПН у проекті постанови КМУ

22 лютого 2017 р.

ДФС оприлюднила проект постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» (далі – проект постанови).
Проектом постанови передбачається визначення механізму внесення відомостей, що містяться у податковій накладній (далі – ПН) або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі – РК), до Єдиного реєстру податкових накладних (далі – ЄРПН) та процес реєстрації, зупинки або відмови в реєстрації ПН/РК в ЄРПН відповідно до вимог, визначених у статті 201 Податкового кодексу (далі – Кодекс).
Зокрема, статтю 201 Кодексу доповнено новим пунктом 201.16, яким передбачено, що реєстрація ПН/РК в ЄРПН може бути зупинена у разі відповідності ПН/РК сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.
Також, відповідно до пункту 2001.9 статті 2001 Кодексу платнику податку надано право реєструвати ПН/РК в ЄРПН на суму податку, що дорівнює значенню показника ∑Перевищ , зменшеного на суму задекларованих до сплати податкових зобов’язань за періоди починаючи з 1 липня 2015 року (включаючи податкові зобов’язання, які були сплачені платником податку, та податкові зобов’язання, які не були сплачені платником податку) та збільшеного на значення показника ∑ПопРах незалежно від значення показника ∑Накл , визначеного відповідно до пункту  200 1. 3 статті 2001 Кодексу.
З огляду на це виникає необхідність внесення змін у діючий Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 29.12.10 р. № 1246 (зі змінами).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Izmeneniya-v-Poryadok-vedeniya-ERNN-v-proekte-postanovleniya-KMU.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!