Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Змінено Порядок сплати пенсійного збору та Правила надання телекомпослуг

7 липня 2017 р.

Унесено зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого постановою КМУ від 03.11.98 р. № 1740, і Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою КМУ від 11.04.12 р. № 295.
Визначено, що в разі повернення оператором стільникового рухомого зв'язку користувачу (споживачу) невикористаних ним коштів (частки) за попередньо оплачені послуги стільникового рухомого зв'язку, які він не отримував, оператор одночасно зобов'язаний відшкодувати користувачу (споживачу) відповідну суму (частку) збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості невикористаних послуг стільникового рухомого зв'язку, яка була сплачена платником збору оператору одночасно з попередньою оплатою ним відповідних послуг. Сума збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, яку оператор протягом дня відшкодував користувачам (споживачам), компенсується оператору шляхом зменшення поточних платежів із зазначеного збору, які оператор перераховуватиме до бюджету в наступні робочі дні.
Також у новій редакції викладено форму звіту про нарахування та сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку.
Крім цього, унесено зміни до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, якими, зокрема, передбачено, що договором може бути встановлена можливість повернення оператором, провайдером невикористаних коштів споживачу з використанням фінансових послуг, які надаються відповідно до вимог законодавства про платіжні системи та переказ коштів.

Постанова КМУ від 04.07.17 р. № 462 набуде чинності із дня опублікування.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!