Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Змінено Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків

24 червня 2016 р.

Мінфін прийняв наказ від 18.05.16 р. № 488 Про затвердження Змін до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів .
Зокрема, контролюючий орган не зможе відмовити в постановці рахунку на облік в разі невідповідності інформації щодо податкового номера або серії та номера паспорта, податкової адреси платника податків, поданої в повідомленні, відомостями в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, Єдиному державному реєстрі і Єдиному банку даних про платників податків - юридичних осіб.
Підставою для відмови є наявність у Єдиному банку даних про платників податків - юридичних осіб інформації про направлення до Єдиного державного реєстру відомостей про відсутність (наявність) заборгованості по сплаті податків і зборів або про узгодження плану реорганізації юридичної особи (у разі наявності податкового боргу), які формуються для проведення держреєстрації припинення юрособи.
Крім того, в разі відкриття/закриття одного загального рахунку в цінних паперах для кількох осіб, у спільній власності яких знаходяться цінні папери, депозитарні установи направляють Повідомлення по кожному платнику податків окремо із зазначенням у додатку Повідомлення загального рахунку

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Izmenen-Poryadok-predstavleniya-uvedomlenij-ob-otkrytiizakrytii-schetov-nalogoplatelshhikov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!