Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Змінився Порядок надання пільгового проїзду студентам та учням

1 жовтня 2014 р.

1 жовтня набули чинності зміни до Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.99 р. № 541.

Пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів, незалежно від форм власності, буде оформлюватись у разі, коли статус студента (учня) підтверджуватиметься даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Студенти (учні), дані студентських (учнівських) квитків яких будуть відсутні (та/або некоректні) в ЄДЕБО, не матимуть можливості реалізувати право на пільговий проїзд у залізничному транспорті.

Постанова КМУ від 09.07.14 р. № 245 набула чинності з 23.07.14 р. («Урядовий кур`єр» від 23.07.14 р. № 131), крім окремих норм, які набули чинності з 01.10.14 р.

Нагадуємо, що для перевірки відомостей щодо наявності таких даних в ЄДЕБО на сайті ДП «Інфоресурс» відкрито сервіс «Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО» (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html), за допомогою якого кожний студент (учень) має можливість перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!