Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Італія визнає українські посвідчення водія на своїй території

21 березня 2016 р.

Уряд затвердив Угоду між КМУ та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.
Таким чином, Українською Стороною виконано необхідні внутрішньодержавні процедури з набрання чинності угоди, підписаної у Римі 19 листопада минулого року.
Положення Угоди врегульовують між Договірними Сторонами питання взаємного визнання та обміну посвідчень водія громадян України та Італії, які вибрали своїм місцем проживання територію держави іншої Сторони, без складання ними іспитів при обміні посвідчень водія іншої держави та, як наслідок, уникнення фінансових витрат на проведення таких іспитів.
Відповідно до положень Угоди власник українського посвідчення водія може здійснити його обмін без складання теоретичних та практичних іспитів, якщо його місце проживання зареєстроване в Італії менше чотирьох років на момент подання заявки про обмін.
Угода набере чинності через 60 днів з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення Договірних Сторін про виконання ними внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності. Раніше про виконання внутрішньодержавних процедур щодо набрання чинності вищезазначеною Угодою поінформувала Італійська Сторона.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Italiya-priznaet-ukrainskie-voditelskie-udostovereniya-na-svoej-territorii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!