Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Виправлення показників додатку ТЦ до декларації з з податку на прибуток

3 червня 2016 р.

Як в уточнюючій Податковій декларації з податку на прибуток підприємств здійснюється виправлення показників додатка ТЦ «Самостійне коригування податкових зобов’язань платника податку з метою трансфертного ціноутворення», що призвели до заниження податкового зобов’язання з податку на прибуток?

Якщо виправлення показників додатка ТЦ здійснюється в уточнюючій Податковій декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація), то правильні значення коригування ціни при продажу/придбанні товарів (робіт, послуг) відображаються у рядках 15 та 16 додатка ТЦ з подальшим їх відображенням у додатку РІ «Різниці» до рядка 03 РІ уточнюючої Декларації. 
На підставі порівняння податкового зобов’язання такої Декларації та Декларації, яка уточнюється, визначаються суми збільшення податкового зобов’язання, пені та штрафу, які відображаються у частині «Виправлення помилок» (рядки 27, 30 та 31) Декларації.
Разом з уточнюючою Декларацією платник податку має право надати до контролюючого органу пояснення проведених виправлень.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ispravlenie-pokazatelej-prilozheniya-TC-k-deklaracii-po-nalogu-na-pribyl.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!