Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Виправлення помилки в графах 3 та 4 «Обсяг реалізованого пального» акцизної накладної

15 липня 2016 р.

Який порядок виправлення помилки у графах 3 та 4 «Обсяг реалізованого пального» акцизної накладної, у т. ч. якщо помилка допущена лише в одній із цих граф?

Якщо суб’єктом господарювання допущена помилка в графах 3 та/або 4 «Обсяг реалізованого пального» акцизної накладної, то особа, яка реалізує пальне складає розрахунок коригування такої накладної, в якому у графах 3, 4 вказує показник коригування (збільшення/зменшення) обсягу реалізованого пального як різницю фактичного обсягу відвантаженого пального та обсягу, який внесено до акцизної накладної, що коригується (з відповідним знаком +/-). При від’ємному значенні показника однієї з граф 3 або 4 (якщо фактичний обсяг відвантаженого пального є меншим, ніж обсяг, який внесено до акцизної накладної, що коригується), який зменшує помилково відображений обсяг пального у кілограмах (графа 3) або обсяг в літрах, приведених до температури 15° C (графа 4), коригування вважається таким, що зменшує обсяг реалізованого пального, і такий розрахунок реєструється в ЄРАН отримувачем пального.
Реєстрація в ЄРАН розрахунку коригування здійснюється відповідно до вимог Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального.
Таку відповідь розміщено у ЗІР, категорія 116.13.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ispravlenie-oshibki-v-grafax-3-i-4-Obem-realizovannogo-goryuchego-akciznoj-nakladnoj

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!