Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи має пільги з податку на нерухомість фізособа, якщо отримує дохід від нерухомості

19 вересня 2017 р.

Яким чином застосовується пільга з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у разі наявності у фізособи декількох об’єктів житлової нерухомості, один з яких використовується з метою одержання доходу?

Відповідно до пп. 266.7.1 Податкового кодексу (далі – ПК) при обчисленні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, із декількох об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізособи, до об’єкта оподаткування, що використовується з метою одержання доходів, пільги, передбачені п. 266.4 ПК, не застосовуються.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!