Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

І знову про заповнення колонки 2 табличної частини Д2 до податкової декларації з ПДВ

February 23, 2016

В останній день подання звітності з ПДВ за січень 2016 р. ДФС нарешті висловила свою позицію стосовно заповнення колонки 2 табличної частини додатка 2. Дивіться лист № 6111/7/99-99-19-03-02-17.Таку ж відповідь розміщено в категорії 101.27 Бази знань "ЗІР".

Наприкінці робочого дня 22 лютого 2016 року на сайті ДФС з'явилася консультація, у якій фіскали доповнили раніше висловлену позицію щодо формування від’ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України.

У ній податківці зазначають, що особливості заповнення податкової декларації з ПДВ викладено у Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, який затверджений наказом Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21 „Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість”.

Також вони зауважили, що при заповненні додатка 2 до податкової декларації з ПДВ „Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)” в колонці 2 табличної частини зазначається індивідуальний податковий номер (ІПН) платника податку постачальника, а при формуванні від’ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України, – власний ІПН платника податку (покупця).

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/I-snova-o-zapolnenii-kolonki-2-tablichnoj-chasti-D2-k-deklaracii-po-NDS.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!