Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зберігання готівки в уповноважених банках – за оновленим Положенням

September 8, 2017

Унесено зміни до Положення про передавання запасів готівки на зберігання до уповноважених банків, затвердженого постановою Правління НБУ від 07.12.16 р. № 408.
Зокрема, уточнено, що договір про зберігання запасів готівки Нацбанку підписує голова правління уповноваженого банку, який діє на підставі Статуту, або уповноважена головою правління уповноваженого банку особа, яка діє на підставі нотаріально засвідченої довіреності.
Усі документи, що подаються до Нацбанку відповідно до цього Положення, підписуються від імені уповноваженого банку особою, повноваження якої оформляються в порядку, визначеному законодавством, із попереднім наданням до Департаменту грошового обігу копій відповідних документів (довіреності або наказу) для підтвердження цих повноважень.
Документи, що подаються за допомогою системи автоматизації, надсилаються з використанням електронного цифрового підпису уповноваженої особи уповноваженого банку з попереднім наданням до Департаменту грошового обігу копій відповідних документів, що підтверджують її повноваження, крім документів щодо виконання депозитарних операцій, порядок надання яких установлюється нормативно-правовим актом Нацбанку про депозитарну діяльність Нацбанку.

Постанова Правління НБУ від 01.09.17 р. № 86 набула чинності з 08.09.17 р. (Офіційне інтернет-представництво НБУ від 07.09.17 р.).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!