Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Державні соціальні інспектори перевірятимуть достовірність інформації про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи

November 17, 2016

На засіданні Уряду було внесено зміни до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора.
Внесеними змінами, зокрема, передбачено проведення головним державним соціальним інспектором та державним соціальним інспектором перевірки достовірності та повноти інформації про фактичне місце проживання (перебування) внутрішньо переміщеної особи, складання за її результатами акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.
Водночас головний державний соціальний інспектор та державний соціальний інспектор уповноважений здійснювати контроль за призначенням (відновленням) виплати внутрішньо переміщеним особам пенсій, усіх видів соціальної допомоги, компенсацій тощо та наданням соціальних послуг, пільг за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Gosudarstvennye-socialnye-inspektory-budut-proveryat-dostovernost-informacii-o-fakticheskom-meste-prozhivaniya-vnutrenne-peremeshhennogo-lica.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!