Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Держреєстраторів можуть позбавити винагороди за сумлінну працю

March 23, 2016

Із законодавства України пропонується виключити норму, за якою за сумлінне виконання повноважень щодо державної реєстрації державні реєстратори мають право на винагороду за рахунок коштів, отриманих за стягнення адміністративного збору за державну реєстрацію, в розмірі не менше 10 відсотків адміністративного збору.
Відповідну пропозицію містить проект Закону від 18.03.2016 року № 4278 "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (щодо скасування сплати адміністративного збору окремим групам громадян)", авторами якого є народні депутати Ірина Сисоєнко і Андрій Шинькович.
Також, законопроектом передбачається, звільнити від сплати адміністративного збору при здійсненні реєстраційних дій громадські об'єднання інвалідів, фізичних осіб-підприємців, які є інвалідами і осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Так, за державну реєстрацію символіки, змін до відомостей (прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження) громадського об'єднання інвалідів та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, адміністративний збір не буде сплачуватися. Також не буде сплачуватися адміністративний збір за держреєстрацію самого громадського об'єднання інвалідів та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Gosregistratorov-mogut-lishit-voznagrazhdeniya-za-dobrosovestnuyu-rabotu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!