Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Держгеокадастр перепідпорядкував Мінагрополітики

July 25, 2016

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру підпорядкована Міністерству аграрної політики і продовольства України.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів 22 липня.
Раніше діяльність Госгеокадастра прямувала і координувалася Кабінетом міністрів через віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
Інтеграція Госгеокадастру в Мінагрополітики дозволить суттєво посилити роботу відомства в напрямку запуску прозорого ринку землі і підвищить оперативність прийняття рішень в сфері державної політики. Формування земельної політики в одному відомстві допоможе прискорити хід земельної реформи і рухатися далі по стратегії, розробленої Мінагрополітики.
У свою чергу Максим Мартинюк, який очолював Госгеокадастр з 2005 року, вважає, що цей процес створить потужний ефект синергії для прискорення земельної реформи. Об'єднання зусиль двох команд - Мінагрополітики і Госгеокадастра підвищить оперативність прийняття рішень.

Довідка: Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) - центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та земельних відносин, а також в сфері Державного земельного кадастру. Створений шляхом реорганізації (перетворення) Державного агентства земельних ресурсів України відповідно до постанови Кабінету міністрів від 10.09.2014 № 442.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Gosgeokadastr-perepodchinili-Minagropolitiki

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!