Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Річну фінзвітність держреєстратору до 31 травня 2016 року подавати не потрібно!

May 24, 2016

У 2016 році юрособам не потрібно подавати держреєстратору фінзвітність про господарську діяльність за 2015 рік у складі Балансу про річні фінрезультати. Розберемося чому.

З 01.01.16 року відповідно до п. 41 ч. 2 ст. 9 Закону України  від 15.05.03 р. № 755-IV Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі - Закон № 755) в Єдиному державному реєстрі повинна міститися, зокрема, фінансова звітність про господарську діяльність юрособи (крім бюджетних установ) у складі балансу і звіту про фінансові результати в електронній формі, отримана з інформаційної системи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики (далі – Держстат).
Нагадаємо, що згідно з ч. 5 ст. 13 цього Закону саме Держстат забезпечує передачу до ЄДР, зокрема, фінзвітності про господарську діяльність юрособи (крім бюджетних установ) у складі балансу і звіту про фінансові результати - протягом місяця з дня її отримання.
Таким чином, з 01.01.16 р. відпала необхідність подання річної фінансової звітності держреєстратору безпосередньо юридичною особою.
У той же час у юрособи залишається обов'язок подавати фінзвітність разом із декларацією з податку на прибуток (як квартальної, так і річної) до фіскальної служби. Докладніше див. у листі  Щодо подання декларації з прибутку і фінзвітності.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Godovuyu-finotchetnost-gosregistratoru-do-31-maya-2016-goda-predstavlyat-ne-nuzhno.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!