Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Річна фінансова звітність: рекомендації зі складання

December 24, 2013

Підготовка фінансової звітності – важливий етап облікового процесу на підприємстві. Ця звітність містить інформацію про види діяльності підприємства, рух грошових потоків, фінансові результати, отримані за звітний період. Заповнення форм фінзвітності вимагає від бухгалтера не тільки спеціальних знань, але й творчого підходу, адже сучасна система бухгалтерського обліку надає бухгалтерові певну свободу вибору, заснованого на його власній професійній думці. Проте такий творчий процес завжди викликає чимало запитань. А зважаючи на те що фінансова звітність за 2013 рік складатиметься за новими формами та з урахуванням нових вимог стандартів бухгалтерського обліку, кількість запитань не зменшиться, оскільки порядок заповнення деяких форм (наприклад, форм № 2 та № 3) зазнав значних змін.
Щоб у кожного бухгалтера був надійний помічник у виконанні цього завдання, редакція підготувала практичне керівництво «Річна фінансова звітність: рекомендації зі складання». У виданні йтиметься:
– про методику підготовки і порядок заповнення форм фінзвітності (розглянуто на наскрізному прикладі);
– ув’язку показників різних форм фінансової звітності;
– нюанси визначення тимчасових різниць та їх вплив на показники фінзвітності;
– особливості подання звітності підприємствами – суб’єктами малого підприємництва, у тому числі платниками єдиного податку і платниками податку на прибуток за нульовою ставкою.
Крім того, у практичному керівництві ви знайдете інформацію про порядок, строки подання фінансової звітності та її склад для різних категорій суб’єктів господарювання. Також, у виданні детально розглянуто питання застосування відповідальності за порушення порядку складання і подання фінзвітності.
Використовуючи наші рекомендації, ви легко і правильно, відповідно до нових вимог законодавства, складете фінансову звітність.
Видання буде корисним керівникам і власникам підприємств, працівникам бухгалтерських служб, студентам економічних вишів.
З питань придбання практичного керівництва «Річна фінансова звітність: рекомендації зі складання» телефонуйте (056) 370-44-25.

Передплатні індекси Укрпошти: 40697 – рос., 74679 – укр.


Новини за темою:

Які практичні керівництва ви отримаєте вже в I кварталі 2014 року

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!