Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Головні п’ять новин для фінансових ринків

March 14, 2016

Світове ралі фондового ринку триває напередодні засідань центральних банків
В понеділок європейські акції показують зростання після підйому в Азії, оскільки цього тижня інвестори готуються до підсумків політичних засідань центральних банків. Проте, Уолл-стріт вказує на зниження при відкритті після того, як S&P 500 закрився в п’ятницю на максимумі цього року.
Учасники ринку готуються до підсумків політичних зустрічей Банку Японії у вівторок, ФРС в середу і Банку Англії в четвер.

Ціни на нафту відступають від тримісячних максимумів
В понеділок ціни на нафту відступили від тримісячного максимуму після того, як іранський міністр нафтової промисловості Біжан Зангане заявив, що його країна не приєднається до угоди по заморожуванню здобичі, поки не подвоїть темпи виробництва.
На зустрічі, запланованій на 20 березня, експортери повинні обговорити деталі пропонованих дій із заморожування видобутку на січневому рівні.
Станом на 10:00 GMT нафта WTI знизилася на 84 центи, або на 2,18% до $37,67 за барель, тоді як нафта Brent впала на 63 центи, або на 1,61% до $39,74.

Долар США стабільний напередодні засідань Банку Японії і ФРС
Долар США майже не змінився проти основних валют в понеділок, оскільки трейдери вирішили не ризикувати напередодні підсумків політичних зустрічей Банку Японії у вівторок і Федеральної резервної системи в середу.

Ринки проігнорували слабкі китайські дані
Офіційні дані, опубліковані на вихідних, показали, що китайське промислове виробництво за перші два місяці цього року сповільнилося до мінімуму з листопада 2008 року, зміцнюючи думку, що економіка як і раніше втрачає імпульс, і вимагаючи додаткових стимулів від Пекіна найближчими місяцями.
Головне митне управління Китаю заявило в суботу, що обсяг промислового виробництва виріс в січні в річному обчисленні на 5,4% нижче приросту, що очікувався, на 5,6% сповільнившись з 5,9% в попередньому місяці.

Канцлер Німеччини Меркель програє на регіональних виборах
Як показали результати екзіт-полів, в неділю Християнсько-демократичний союз Ангели Меркель програв на виборах до парламентів на двох з трьох федеральних німецьких округах, оскільки населення Німеччини вирішило “покарати” її за адаптивну політику відносно біженців і віддало більшість голосів за праву партію Альтернатива для Німеччини.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Glavnye-pyat-novostej-dlya-finansovyx-rynkov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!