Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ДФС запускає онлайн-сервіс з перевірки ліцензій на продаж алкоголю і тютюну

May 13, 2016

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що для зручності платників податків Державна фіскальна служба України запроваджує у тестовому режимі он-лайн сервіс, який за допомогою мережі Інтернет, дозволить покупцям у будь-яких місцях продажу алкоголю та/або тютюну перевірити наявність у суб'єктів господарювання діючої ліцензії, а також отримати інформацію щодо виду господарської діяльності, на який видана ліцензія.
За допомогою даного сервісу можна буде переглянути інформацію щодо власника ліцензії, адресу провадження діяльності, номер, дату та тип виданої ліцензії. Відповідну інформацію нанесено на карту Миколаївської області за посиланням: (http://licenzii.in.ua).
Відтепер кожен бажаючий за допомогою інтерактивної карти зможе перевірити, ліцензована точка продажу алкоголю та/або тютюну чи ні.
Головне управління ДФС у Миколаївській області звертається до громадян з проханням, у разі відсутності у місцях продажу підакцизних товарів ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями чи тютюновими виробами, повідомляти про це до органів Державної фіскальної служби у Миколаївській області.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/GFS-zapuskaet-onlajn-servis-po-proverke-licenzij-na-prodazhu-alkogolya-i-tabaka.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!