Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ДФС про форматно-логічний контроль прийняття МД

July 15, 2015

Для подальшої реалізації ДФС надає доопрацьований Алгоритм форматно-логічного контролю прийняття в ЄАІС (Інспектор-2006) митних декларацій на підакцизні товари, що ввозяться на митну територію Україну.
Типи митних декларацій, до яких застосовується цей алгоритм: ІМ АА, ІМ ТК, ІМ ТФ, ІМ ТН, ІМ ДЕ, ІМ ДР.
Форматно-логічний контроль не здійснюється, якщо у першому підрозділі графи 37 "Процедура" митної декларації проставлено такі коди попереднього митного режиму:
- ІМ 31, 41, 42, 51, 52, 72, 73, 74;
- ТР 80, 82.
При перевірці графи 40 "Загальна декларація/Попередній документ" митної декларації враховується наявність одного із таких документів:
- попередня митна декларація, по якій здійснено випуск товарів відповідно до частини 4 статті 259 Митного кодексу України (код 1800);
- попередня митна декларація (код 1801);
- періодична митна декларація (код 1301);
- повідомлення про транзитне переміщення міжнародного експрес відправлення (код 1805).
При перевірці митної декларації здійснюється контроль щодо обов`язкового заповнення графи 40 "Загальна декларація/Попередній документ" цієї митної декларації.
У разі не заповнення графи 40 митної декларації зазначеної в пункті, або відсутності в цій графі реквізитів документів, зазначених у пункті 3 Алгоритму, така митна декларація в ЄАІС (Інспектор-2006) не приймається.
Форматно-логічний контроль не здійснюється, якщо:
- у графі 37 митної декларації проставлено літерний код особливості переміщення товарів "АА" або "АВ" (товари, що надходять в Україну як гуманітарна допомога).
- підакцизні товари ввезені на митну територію України до початку введення цього Алгоритму.
- код товару співпадає з кодом підакцизного товару, але товар не є підакцизним згідно ПК, при цьому у графі 47 митної декларації відсутнє нарахування акцизного податку.
- у графі 37 митної декларації проставлено літерний код особливості переміщення товарів "ІА" або "ІВ" (товари, що ввозяться на митну територію Україну дипломатичними (консульськими або прирівняними до них організаціями чи установами) представництвами іноземних держав в Україні або членами їх персоналу, у тому числі членами сімей персоналу).
- митна декларація подана на товари, ввезені на митну територію України громадянами.

Лист ДФС від 18.06.15 р. 1514/99-99-24-02-01-18.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!