Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ДФС не буде штрафувати платників податків через можливі перебої у роботі «Приватбанку»

December 22, 2016

 На сьогодні у суспільстві викликає занепокоєння ситуація, яка склалася у зв’язку з роботою «Приватбанку» стосовно перерахування податкових зобов'язань до бюджетів, що у свою чергу може вплинути на виконання обов'язків щодо сплати податків.
Проте ДФС зі свого боку хоче заспокоїти платників податків. Адже за порушення строку зарахування податків до бюджетів з вини банку несе відповідальність саме цей банк.
Зокрема, банк сплачує пеню за кожний день прострочення, включаючи день сплати, та штрафні санкції у розмірах, встановлених ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ, а також, відповідно до законодавства, несе іншу відповідальність за порушення порядку своєчасного та повного внесення податків, зборів, платежів до бюджету або державного цільового фонду.
Таким чином, ДФС не буде штрафувати платників податків через можливі перебої у роботі банків.
Платники податків звільняються від відповідальності за несвоєчасне або перерахування не в повному обсязі податків, зборів та інших платежів до бюджетів та спецфондів, включаючи нараховану пеню або штрафні санкції. У разі нарахування платнику таких штрафів та пені, платник повинен звернутись до контролюючого органу та подати оригінали або копії платіжних доручень.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/GFS-ne-budet-shtrafovat-nalogoplatelshhikov-za-vozmozhnye-pereboi-v-rabote-Privatbanka

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!