Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ЖЕКи матимуть право взяти участь у конкурсі з призначення управителя багатоквартирного будинку

June 13, 2016

Закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» не передбачає припинення діяльності ЖЕКів. Він надає можливість співвласникам змінити обслуговуючу компанію, дає право обрати хто управлятиме будинком.
Тож рішенням зборів, власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку можуть обрати нового управителя або ж передати будинок в управління ЖЕКу, яке його обслуговувало.
Ці підприємства також можуть взяти участь у конкурсі з призначення управителя багатоквартирного будинку.
Проект Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку найближчим часом буде затверджено наказом Мінрегіону та надіслано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
Нагадаємо, згідно Закону України «про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», якщо протягом одного року з дати набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено ОСББ, не визначились із формою управління будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, якого призначає на конкурсних засадах виконавчий орган місцевої ради, на території якої розташований будинок.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/ZHEKi-budut-imet-pravo-prinyat-uchastie-v-konkurse-po-naznacheniyu-upravlyayushhego-mnogokvartirnogo-doma.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!