Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Формування податкового кредиту за послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку

January 5, 2017

Офіс великих платників податків ДФС інформує, що Державною фіскальною службою України листом від 23.12.16 р. № 40753/7/99-99-15-03-01-17 роз’яснено порядок формування податкового кредиту з ПДВ на підставі рахунку, що виставляється платнику податку, за послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку.
Зокрема, факт формування податкового кредиту отримувачем послуг, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, на підставі рахунку, виставленого постачальником таких послуг, не звільняє такого постачальника від обов’язку зареєструвати в ЄРПН податкову накладну, складену за операцією з постачання таких послуг.
При цьому після реєстрації в ЄРПН такої податкової накладної сума ПДВ, зазначена у ній, не може бути включена отимувачем послуг до складу податкового кредиту, оскільки податковий кредит за операцією з постачання (отримання) таких послуг уже було сформовано на підставі рахунку, виставленого постачальником послуг.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-formirovaniya-nalogovogo-kredita-s-NDS-za-uslugi-stoimost-kotoryx-opredelyaetsya-po-pokazatelyam-priborov-ucheta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!