Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Форма № 1П-НПП: роз`яснює Держстат

February 1, 2017

Держстат у роз'ясненні від 15.07.16 р. № 17.4-12/7 надала інформацію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 1П-НПП (річна) "Звіт про виробництво та реалізацію промислової продукції" (далі - форма).
Показники форми за позиціями Номенклатури продукції промисловості (далі - Номенклатура), затвердженої на звітний рік наказом Держстату, які у графі 4 мають позначку "р", характеризують:
-
обсяг виробленої промислової продукції (на власних або орендованих потужностях) з власної сировини та/або сировини замовника за звітний і попередній роки;
- кількість та вартість реалізованої у звітному році промислової продукції, виробленої з власної сировини;
- вартість промислових послуг за звітний рік.
У рамках договору про спільну діяльність показники форми містять дані тієї сторони договору, на потужностях якої (власних чи орендованих) вироблена продукція, і які охоплюють загальний обсяг її виробництва.
Дані замовників, які вступають у договірні відносини з підрядниками щодо виконання частини виробничого процесу або навіть повного виробничого процесу виробництва промислової продукції, форма не вміщує.
Значення показників форми за графами 1, 2, 4, 6 мають формат представлення в числах залежно від одиниці вимірювання продукції, зазначеної у графі 3 Номенклатури:
-
за одиницями вимірювання, в назвах яких присутні слова "мільйон", "тисяча", - з одним десятковим знаком (після коми);
- за іншими одиницями вимірювання - у цілих числах.
Значення показників форми за графами 3, 5 (одиниця вимірювання - тисяча гривень) мають формат представлення в числах з одним десятковим знаком (після коми).
Показники форми ґрунтуються на даних первинної документації (відомості, накладні, акти, картки, книги обліку) та даних бухгалтерського обліку.
Рядки для пояснення передбачені для інформації про вироблену на підприємстві продукцію, яка не передбачена Номенклатурою (назва продукції, дані щодо показників).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Forma---1P-NPP-razyasnyaet-Gosstat.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!