Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Фонд гарантування вкладів фізосіб удосконалив порядок накладення адміністративних штрафів та санкцій

February 21, 2014

Затверджено зміни до Положення про порядок накладення адміністративно-господарських санкцій Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, якими, зокрема, уточнено, що протоколи про правопорушення складаються та підписуються працівниками Фонду, уповноваженими на їх складання.
У разі виявлення порушення при здійсненні безвиїзного контролю підпис уповноваженого працівника Фонду на протоколі про правопорушення скріплюється печаткою Фонду.
У разі відмови представника банку, який притягується до відповідальності, підписати протокол про правопорушення, складений протягом проведення інспекційної перевірки, уповноважений працівник Фонду робить напис про відмову в його підписанні. У цьому разі представник банку має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу про правопорушення, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви своєї відмови від його підписання.
Крім цього, внесено зміни до Положення про порядок накладання Фондом гарантування вкладів фізичних осіб адміністративних штрафів.
Зокрема, передбачено, що підставами для притягнення будь-якої особи до адміністративної відповідальності є створення перешкод для доступу уповноваженої особи Фонду до банку при здійсненні тимчасової адміністрації або ліквідації, до його активів, книг, записів, документів, баз даних.
Створення таких перешкод тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 300 до 500 НМДГ.

Рішення ФГВФО від 30.12.13 р. № 41 набуде чинності з дня офіційного опублікування.
[d1221] 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!