Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Фізособа без реєстрація подає декларацію про доходи за попередньою податковою адресою

March 28, 2016

Якщо фізична особа, котра отримувала доходи, що підлягають декларуванню, знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за новою, то вона повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за попередньою податковою адресою.
Відповідно до пункту 49.1 статті 49 Податкового кодексу (Кодекс) декларація подається за звітний період до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків.
Пунктом 45.1 статті 45 Кодексу передбачено, що платник податків – фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків – фізичної особи є місце його проживання, за яким він береться на облік як платник у контролюючому органі. Платник податків - фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.
Фізичні особи - платники податків та зборів реєструються у контролюючих органах шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру у порядку, визначеному Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженим наказом Міндоходів від 10.12.13 р. № 779. Відповідно до пункту 1 розділу IX цього наказу фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які відносяться до облікової картки або повідомлення, протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви за формою № 5ДР або 5ДРП (для осіб, які відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платників податків) відповідно.
Крім того, статтею 6 Закону України від 11.12.03 р. № 1382-IV «Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні» громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Fizosoba-bez-reyestraciya-podaye-deklaraciyu-pro-doxodi-za-poperednoyu-podatkovoyu-adresoyu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!