Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Фізособи-підприємці також подають Звіт за формою № Ф4-ФСС з ТВП

September 27, 2016

ВД ФСС з ТВП у листі від 19.08.2016 р. № 3.2-29-1435 нагадала, що фізособи-підприємці відносяться до категорії страхувальників на загальних підставах і мають право на матзабезпечення та соцпослуги відповідно до Закону №1105 за умови сплати страхових внесків до Фонду.
Загальна сума нарахованих фізособою - підприємцем витрат на матеріальне забезпечення та сума отриманого фінансування мають бути відображені ним у звіті по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП (р. 21 "Витрати з початку року", р. 6 "Отримано від Фонду з початку року"). Цей звіт подається до робочого органу Фонду, що підтверджуватиме виконання зобов'язань Фонду в частині забезпечення фінансування страхувальника за рахунок коштів Фонду.
Відповідно до статті 1655 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення посадовими особами підприємств, установ, організацій, фізичними особами, які використовують найману працю, порядку використання коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування, несвоєчасне або неповне їх повернення, несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів - тягнуть за собою накладення штрафу від 8 до 15 нмдг.
Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, - тягнуть за собою накладення штрафу від 10 до 20 нмдг.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Fizlica-predprinimateli-takzhe-predstavlyayut-Otchet-po-forme---F4-FSS-z-TVP

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!