Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Фіктивність підприємства: нова судова практика

May 31, 2016

У ситуацію, коли учаснику господарських відносин доводиться взаємодіяти з неблагонадійними контрагентами, в умовах українського бізнес-середовища можна потрапити абсолютно випадково.
Оскільки самі підприємства або підприємці згідно із законом не зобов'язані вишукувати в діяльності своїх контрагентів ознаки фіктивності, вони часто не надають цьому значення. Тим більше, що за документами угода може виглядати ідеально. Але після візиту податкових органів та перевірки в якості одного з десятків контрагентів підприємства, викритого в незаконній діяльності, вони починають ставитися до своїх контрагентів більш уважно.
Якщо в разі подібної перевірки виявляється, що витратна частина або сума податкового кредиту за операціями з неблагонадійним контрагентом не зізнається податковими органами, то добросовісний платник, природно, захоче оскаржити таке рішення і звернутися до адміністративного суду.
Але як склалася судова практика розгляду подібних справ за останні кілька років зазнала суттєвих змін, після яких захист своїх інтересів в судових інстанціях стала проблематичною.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://sud.ua/news/2016/05/28/91143-fiktivnost-predpriyatiya-novaya-sydebnaya-praktika-.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Fiktivnost-predpriyatiya-novaya-sudebnaya-praktika.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!