Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ФГВФО збільшив винагороду організаторам аукціонів з продажу кредитів

December 8, 2016

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб збільшив розмір винагороди організаторам торгів за проведення аукціонів з продажу прав вимоги за кредитами у шість разів. Відповідні зміни були внесені до рішення виконавчої дирекції Фонду «Про окремі питання організації процесу продажу активів (майна) банків, що ліквідуються».
Збільшення граничного розміру винагороди організаторам електронних аукціонів, на яких реалізуються права вимоги за кредитами, було не просто побажанням організаторів торгів, з якими ведеться постійний діалог, а й об’єктивною необхідністю. Адже продаж прав вимоги за кредитами є набагато складнішими процесом, аніж реалізація, скажімо, об’єкту нерухомості чи цілісного майнового комплексу.
Відповідно до прийнятих змін, граничний розмір винагороди організаторам відкритих торгів за проведення аукціонів з продажу прав вимоги за кредитами надалі складатиме 3% від ціни продажу (але не більше 1,5 млн грн). Що ж стосується основних засобів, то винагорода за продаж цієї групи активів не змінилась.
Крім того, задля підвищення прозорості процесу продажу активів банків, що ліквідуються, Фонд вирішив переглянути підходи до розподілу лотів, а також розміри гарантійного внеску.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/FGVFL-uvelichil-voznagrazhdenie-organizatoram-aukcionov-po-prodazhe-kreditov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!