Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ЄСВ з середнього заробітку мобілізованих все-таки утримується: ДФС відкликала свій лист

October 2, 2014

ДФС відкликає з місць застосування свій спільний лист з ПФУ від 22.07.14 р. № 127/7/99-99-17-03-01-17 - № 19426/05-10 про надання роз`яснень щодо нарахування та відображення у Звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (далі - Звіт) сум нарахованого середнього заробітку мобілізованим працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Податківці дійшли такого висновку, у зв`язку з тим, що в додатку 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2014 рік" до Закону "Про Державний бюджет на 2014 рік" компенсаційних виплат у межах середнього заробітку мобілізованим працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, з бюджету не передбачено та на сьогодні відсутній порядок відшкодування таких виплат з бюджету.

Виходячи із зазначеного, у Звіті суми нарахованого середнього заробітку мобілізованим працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, відображаються на загальних підставах.

При цьому при перерахунку страхувальником середнього заробітку зазначеним працівникам за попередній період фінансові санкції за таке донарахування єдиного внеску не застосовуються. Підставою для незастосування фінансових санкцій є форма військового квитка (копія) та довідка про призов військовозобов`язаного на військову службу, видана військовим комісаріатом або військовою частиною (копія).

Лист ДФС від 29.09.14 р. № 5655/7/99-99-17-03-01-17.

 

Новини за темою:

Середній заробіток мобілізованих працівників підлягає оподаткуванню військовим збором. Як бути з ЄСВ?

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!