Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Якщо сума зарплати і перехідних виплат перевищує максимальну базу нарахування ЄСВ

July 11, 2016

Як застосовується максимальна величина при обчисленні ЄСВ у разі нарахування найманому працівнику в звітному місяці заробітної плати і відпускних у т.ч. перехідних, сукупний розмір яких перевищує двадцять п’ять прожиткових мінімумів?

Податківці у ЗІР, категорія 301.04.01 зазначили, що єдиний внесок за базовий період (календарний місяць) нараховується на суму сукупного доходу найманого працівника (заробітна плата, винагороди за виконану роботу (надані послуги) за цивільно-правовими договорами, оплата допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами) незалежно від виду виплат. Якщо сума сукупного доходу за базовий звітний місяць перевищує максимальну величину бази нарахування єдиного внеску, то єдиний внесок нараховується в межах граничної величини бази нарахування єдиного внеску.
При цьому застосування максимальної величини при нарахуванні єдиного внеску на суму допомоги по тимчасовій непрацездатності, оплати щорічної відпустки, період яких більше одного місяця, здійснюється окремо за кожний місяць.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Esli-summa-zarplaty-i-perexodyashhix-vyplat-prevyshaet-maksimalnuyu-bazu-nachisleniya-ESV.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!